Članstvo

Članom kluba može postati svaka punoljetna, poslovno sposobna fizička osoba kao i svaka pravna osoba sa sjedištem u Republici Hrvatskoj ili izvan Republike Hrvatske, koja udovoljava uvjetima predviđenim statutom, te koja prihvaća programska načela i statutarne odredbe kluba. Članstvo može biti redovno i počasno.

Pogodnosti

• ​Pored pogodnosti koje proizlaze iz djelatnosti kluba, moguće je i besplatno oglašavanje putem naše Internet stranice
  • Neograničen pristup na (inače kodiran) članski dio stranice kluba gdje možete naći i važne informacije o postojećim tenderima i aktualnim potraživanjima te obavljati druge aktivnosti
  • Sudjelovanje i suradnja na skupnim poslovnim susretima članova kluba
  • Prezentiranje svojih djelatnosti široj publici prilikom događaja u organizaciji kluba
  • Slobodno korištenje uredskog prostora u Zagrebu za poslovne sastanke
  • Popust na boravak u određenim hotelima u centru Zagreba

Ispunjenu pristupnicu pošaljite na adresu kluba ili na info@poslovniklub-shg.hr

Redovni članovi plaćaju godišnju članarinu. Članom Kluba postajete uplatom članarine. O visini članarine odlučuje skupština Kluba.
Pravne osobe: članarina 3.000,00 HRK + jednokratna upisnina 700,00 HRK
Fizičke osobe: članarina 350,00 HRK bez troškova upisnine
Članarina za nove članove plaća se za razdoblje 12 mjeseci od mjeseca prijema u članstvo.