Lean Akademija

11.02.2022

Napredak Industrije, sve veći broj Pametnih tvornica i pojava novih alata i tehnologija predstavljaju izazove za Upravu, managere, voditelje i zaposlenike u tvornicama. Novi alati i tehnologije zahtijevaju nova znanja, a ona se moraju kontinuirano nadograđivati.

Zbog svega navedenoga, velika je potražnja za Lean menadžerima čiji je zadatak optimizirati poslovanje/proizvodnju, koristiti Lean alate i nadgledati njihovo provođenje, sudjelovati u planiranju projekata, raditi analize i procjene postojećeg i budućeg stanja poduzeća te voditi i usmjeravati timove u procesu kontinuiranog poboljšavanja.

Benefiti za tvrtke koje imaju zaposlene Lean menadžere i rade po Lean metodologiji su: povećanje produktivnosti, učinkovitiji poslovni procesi, bolje upravljanje promjenama, kraće vrijeme provođenja procesa, smanjenje troškova, bolja komunikacija s kupcima, veća kvaliteta, veća motiviranost zaposlenika, veća efikasnost, bolji međuljudski odnosi na poslu, smanjenje osam vrsta gubitaka, veći potencijal poduzeća u smislu poslovnih rezultata.

Program traje od ožujka do srpnja 2022. godine, a predavanja će se održavati u hotelu Westin i hotelu Sheraton.

Program se sastoji od 14 dana predavanja te 2 terenske nastave u hrvatskim poduzećima. Na završnom izletu svih sudionika Akademije održat će se dodjela certifikata.

Predavanja održavaju iskusni predavači, koji će vas upoznati s Lean metodologijom, alatima, metodama i trendovima.

Ukoliko ste zainteresirani, dana 17. veljače u 10 sati, održati će se besplatni Q&A Session u sklopu kojeg ćete moći postavljati pitanja i dobiti potrebne informacije koje Vas zanimaju o samoj Lean Akademiji.

Više o Lean Akademiji, kao i prijavu na Q&A Session, možete pogledati na Lean Akademija. Na istom linku možete se i prijaviti za sudjelovanje na Akademiji.

Naravno, Lean akademiju možemo napraviti i in house za poduzeća koja žele da se cijela edukacija radi na njihovim primjerima.

Ukoliko Vas zanima više informacija, slobodno se obratite na mail maja.brisevac@culmena.hr .

NAPOMENA: S obzirom kako je Culmena član SLO CRO Poslovnog kluba, omogućili smo članovima Kluba, a koji se prijave za sudjelovanje na Lean Akademiju, dodatan popust od 5% koji se odnosi na Early Bird i redovnu cijenu.