Business Meets Politics – Energetika danes i sutra

22.11.2022

SLO CRO poslovni klub u sudjelovanju s Veleposlanstvom Republike Slovenije u Zagrebu, u utorak, 29. studenog 2022.,  organizira  međunarodni gospodarski susret pod nazivom Business Meets Politics – Energetika danas i sutra,  na kojem će biti  glavni gosti predsjednik   Republike Slovenije Borut Pahor i predsjednik Republike Hrvatske Zoran MilanovićPredsjednici su inicijatori i pokrovitelji stručnog panela na kojem će sudjelovati  predstavnici vodećih poduzeća iz obje zemlje: Gen Energija, HEP (tbc),  Petrol, Indeloop, Siemens Energy i Orbico. Gost panela je ministar za gospodarski razvoj i tehnologiju Republike Slovenije, g. Matjaž Han  i ministar gospodarstva i održivog razvoja Republike Hrvatske g. Davor Filipović (tbc).

Ulazak je moguć  samo za osobe  prijavljene na susret