• Poziv na događaj - investicijske i poslovne prilike u Zapadnoj Africi

Pozivamo Vas, da si rezervirate  petak, 17. 6. 2022., u 10.00 sati,  za poslovni doručak u Hotelu Westin, gdje SLO CRO Poslovni klub ovaj put gosti predstavnika organizacije CEEWEBA Michaela A.DADA  i H.E. Dr. Modupe Enitan IRELE Ambasadoricu Federalne Republike  Nigerije.

• Slovenski minister za digitalizacijo na delovnem obisku v Zagrebu

12.05.2022

Slovenski  minister za digitalno transformacijo Mark Boris Adrijanič, se je v torek, 10. 5. 2022.  v okviru  delovnega  obiska v Zagrebu, srečal tudi  s predsednikom SLO CRO poslovnega kluba dr. Sašom Muminovićem.

fotograf:
  • Održan međunarodni susret gospodarstvenika “Aktualni gospodarski izazovi – rješenja i pogranične prilike”

14.04.2022

Susret u  organizaciji SLO CRO Poslovnog kluba, HGK, Županijske komore Krapina te Poslovni klub “Skup za Zagorje”, održan je u srijedu, 13. 4. 2022.  u Villi Zelenjak – Ventek okupio je poduzetničku elitu s obje strane Sutle.

Uspješno poslovanje posljednje tri godine pravi je izazov - prvo se pojavila pandemija koronavirusa, unutar koje je dvije godine trebalo pronalaziti poslovna rješenja, a onda je došlo po gospodarstvo nešto još mnogo gore – rat u Ukrajini, koji je prouzročio ekstremno poskupljenje energenata i sirovina.

• SMARTTOURISM MEET UP - otkrio nove ideje i učinkovita rješenja

14.04.2022

U petak 8. travnja 2022. održani su  4. susreti o pametnom turizmu, kreativnom razvoju i budućnosti turizma SMART TOURISM Meet Up na B2B danu najvećeg hrvatskog međunarodnog sajma turizma PLACE2GO.

Organizatorica sajma Damjana Domanovac i organizatorica Smart Tourisma Ivana Kolar ukazale na važnost međusobnog podrške i činjenicu da je zajedničkim snagama moguće ostvariti više. Brojni turistički stručnjaci i lideri bili su vrlo zadovoljni i odlično raspoloženi zbog kvalitetnih B2B sastanaka te rasprava o tome kako poslovati u ovih zahtjevnim vremenima.

Prihvaćam sve