Aktualno u klubu

• Predstavitev področja delovnopravne zakonodaje v Sloveniji in ukrepi Vlade R Slovenije - "Kaj nas čaka jutri?"

SLO CRO Poslovni klub je danes,  1. 7. 2021,  z Veleposlaništvom R Hrvaške v Ljubljani povabil predstavnike  hrvaških podjetij  v Sloveniji na  predstavitev  vedno aktualne teme s področja delovnopravne zakonodaje v Sloveniji in ukrepi Vlade RS - "Kaj nas čaka jutri?"

fotograf:
  • Lidar - Studija potresa u Petrinji kao doprinos budućoj seizmičkoj sigurnosti.

30.06.2021

U hotelu Esplanade Zagreb u utorak 29. lipnja na poslovnom okupljanju u organizaciji SLO CRO Poslovnog kluba predstavljena je Studija potresa u Petrinji kao doprinos budućoj seizmičkoj sigurnosti.   Događaju je prisustvovao ministar graditeljstva i državne imovine Republike Hrvatske Darko Horvat te je tom prilikom istaknuo važnost suradnje i međusobne komunikacije akademske zajednice, poduzetnika i javnih institucija u svrhu što kvalitetnije provedbe svih projekata.

• Projekt Lidar

16.06.2021

Geološki zavod Slovenije predstavlja međunarodni projekt   istraživanja  izvora potresa u Petrinji s naslovom: "Proučavanje potresa u Petrinji kao doprinos budućoj seizmičkoj sigurnosti: geološka perspektiva na izvornu tektonsku strukturu kroz međunarodnu suradnju."

• Okrugli stol - Aktualno na području radno-pravnog zakonodavstva

16.06.2021