Hrvatsko slovenski poslovni forum o kružnom gospodarstvu

22.02.2024

U suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom (HGK), Štajerskom gospodarskom komorom i Veleposlanstvom RS u Zagrebu, pozivamo vas na poslovni forum o krožnom gospodarstvu koji će se održati 19. ožujka u HGK, Rooseveltov trg 2, Zagreb.

Na ovom događaju ugostit ćemo međunarodno priznatu stručnjakinju za kružno gospodarstvo, Ladeju Godinu Košir, koja će predstaviti modele kružnog gospodarstva i mogućnosti njihove primjene.

Također, tvrtke će razmijeniti iskustva, a one koje žele sudjelovati imat će priliku za organizirane B2B razgovore s poduzećima iz Slovenije.

Prijave za članove  poduzeća iz Hrvatske i članovi su HGK -  konferencija je besplatna:

Prijavu sudjelovanja možete iskazati putem DIGITALNE KOMORE

Ukoliko želite sudjelovati u organiziranim B2B razgovorima sa slovenskim tvrtkama, prijavite se putem LINKa.

U sklopu praktičnog dijela događaja održat će se posjet tvrtki CE-ZA-R. Prijaviti se možete putem LINKa.