ADRIA RED d.o.o. distributer mobilnih modularnih kuća Höna Mobile House za Hrvatsku

24.08.2023

Član kluba ADRIA RED d.o.o.  obavještava, da su postali distributer proizvođača mobilnih modularnih kuća i drugih konstrukcija Höna Mobile House, na austrijskom, slovenskom tržištu i hrvatskom tržištu.

Potpuno dovršene modularne mobilne konstrukcije prevezu se i instaliraju na lokaciji investitora. Pristup izvršenju projekta temelji  na iznimnoj fleksibilnosti, povezanoj s pronalaženjem mogućnosti prilagodbe tlocrta, izgleda, materijala, debljine konstrukcije, opreme, boja po RAL skali, kao i stupnje dovršenosti objekata, u skladu sa zahtjevom investitora.

Za sajam modularnih kuća Modular Homes Expo 2023, u Areni Zagreb,  dovezli su najveću mobilnu kućicu na svijetu  Höna - iz Vodica u Zagreb izvanrednim prijevozom!

Pogledajte kako je prošlo putovanje!

Članak o sajmu i Höna mobilnim kučama u  Jutranjem listu

Kontakt: Vinko Filipič,  vlasnik in ustanovitelj tvrtke ADRIARED d.o.o.