Novosti članova

• U ovoj godini 925 milijuna kuna za projekte energetske učinkovitosti i zaštite okoliša

25. svibnja 2021. godine Ministar gospodarstva i održivog razvoja dr. sc. Tomislav Ćorić i direktor Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost Siniša Kukić predstavili su programe koje će Fond provoditi tijekom 2021. godine.

fotograf:
  • WEBINAR: Projekt "100 Pametnih tvornica" - upoznajte rješenja Partnera u projektu

2.06.2021

Na  webinaru o projektu ''100 Pametnih tvornica'' prvi put predstavljamo dio Partnera na Projektu i njihova rješenja za Pametnu tvornicu.
     Radi se o tvrtkama MICRO-LINK, Purić, Lean Scheduling Europe i Communiter Ad Decus.

• S tvrtkom GEN-I u zelenu budućnost

20.05.2021

Poziv za iskaz interesa za prodaju projekata neintegriranih sunčanih elektrana na tlu

• Započeli  ste razvijati projekt neintegrirane sunčane elektrane na tlu, ali ga niste uspjeli dovršiti?
    • Imate projekt za sunčanu elektranu, ali nemate financijskih sredstava za njegovu provedbu?
    • Specijalizirani ste za pripremu energetskih projekata u svrhu njihove prodaje?
     fotograf:
  • Intra lighting s novom tvornicom prati potrebe tržišta i nastavlja svoj razvoj

3.05.2021

Ulaganje u nove prostore od 8 milijuna EUR

Intra lighting  dovršava izgradnju nove tvornice u Šempetru pri Gorici u Sloveniji. Prošle godine preseljena je proizvodnju iz Mirena  u Šempeter pri Gorici. Potez je bio neophodan za daljnji rast i razvoj poduzeća. Vrijednost ulaganja u novi prostor, uključujući opremu, iznosi oko 8 milijuna EUR-a.

Prihvaćam sve