Investicijski forum u Krapini

3.04.2024

Investicijski forum Krapinsko-zagorske županije održan je 27. ožujka 2024. godine u Poslovno-tehnološkom inkubatoru Krapinsko-zagorske županije u Krapinii na kojem je sudjelovao i predsjdenik SLO CRO Poslovnog kluba dr. Saša Muminović.

"Ovo je županija u kojoj su prisutne strane investicije, županija koja je u među izvoznim šampionima, no svakako da su i pred ovom županijom izazovi koje ne treba zanemariti u kojima će u posebnom fokusu biti dodana vrijednost i produktivnost“, poručio je predsjednik SLO CRO Poslovnog kluba Saša Muminović. Okupljene su pozdravili i predsjednik i glavni tajnik Udruženja stranih ulagača u Hrvatskoj Burak Baykan iTomislav Šlat, predsjednik Hrvatske gospodarske komore Županijske komore Krapina Anđelko Švaljek, te direktorica Poduzetničkog centra Krapinsko-zagorske županije Helena Matuša.

if