Besplatan online Tiko Pro Poduzetnički doručak 2023! - Gdje se skrivaju bespovratna sredstva?

26.01.2023

S obzirom da su mnogi poduzetnici izrazili želju da sudjeluju na Tiko Pro „Poduzetničkom doručku - Gdje se skrivaju bespovratna sredstva?“, ali zbog udaljenosti ili drugih razloga nisu u mogućnosti, promijenjen je koncept događaja kako bi svima bio dostupan.

Od sada se možete prijaviti na besplatan Poduzetnički doručak koji će se održati 16.2.2023.u 10:00 sati online putem gdje će vam se predstaviti najnovije informacije iz svijeta bespovratnih sredstava.

Na događaju će se pridružiti gđa. Spomenka Đurić, državna tajnica u Ministarstvu regionalnog razvoja i fondova Europske unije koja će iz prve ruke predstaviti novi Višegodišnji financijski okvir (VFO) te prilike za poduzetnike.

Dotaknuti ćemo se najaktualnijih pojmova digitalne i zelene tranzicije o čemu će vam više reći gosti predavači iz Siemensa d.d. i HEP-ESCO d.o.o.

Uspješnu priču o pridobivanju bespovratnih sredstava za istraživanje i razvoj će prezentirati Naklada Slap d.o.o.

Tiko Pro konzultanti predstaviti će vam aktualne natječaje, važne odrednice prilikom prijave na natječaj te elemente procesa provedbe i javne nabave.

• MJESTO I VRIJEME: 16.2.2023. s početkom u 10h / Online
  • CIJENA: BESPLATNO

REZERVIRAJTE SVOJE MJESTO OVDJE!

AGENDA

TERMIN

PREDAVAČ

TEMATIKA

10:00 – 10:05

Martina Anderlič, CEO Tiko Pro d.o.o.

Pozdravni govor

10:05 – 10:30

Prilike za poduzetnike kroz novi Višegodišnji financijski okvir 2021.-2027.

10:30 – 10:50

Sandra Magajne, direktorica Sektora za međunarodnu suradnju, edukaciju i marketing HEP-ESCO d.o.o.

Što je zelena tranzicija?

10:50 – 11:10

Adriano Liebhardt, voditelj prodajnog područja, Siemens d.d.

Izazovi digitalne tranzicije

11:10 – 11:30

Sandra Dudaš, voditeljica projektnog tima Tiko Pro

Važne odrednice prilikom prijave na natječaje

11:30 – 11:50

Lana Labinjan, voditeljica projekata Tiko Pro d.o.o.

Aktualni natječaji za poduzetnike

11:50 – 12:10

Antonia Štefanec, psiholog istraživač Naklada Slap d.o.o.

Priča o uspjehu

12:10 – 12:30

Karmen Španjol, voditeljica projekata Tiko Pro d.o.o.

Što nakon odobrenja projekta? Provedba i javna nabava

Zahvala i kraj

BESPLATNE PRIJAVE OVDJE!

Partneri događaja:

-          Američka gospodarska komora

-          SLO-CRO poslovni klub

-          Hrvatski izvoznici

-          Poduzetnik

Više o Programu možete pogledati OVDJE! Prijavite se!

Veselimo se! J